شرینک پک

دستگاه های شرینک پک این شرکت ساخت ایران بوده و جهت بسته بندی کاشی و سرامیک، پت و بطری، انواع شیشه و قوطی، کارتن و جعبه، انواع کف پوش و دیوارپوش، تشک خواب، انواع نوشیدنی ها و صنایع مختلف کاربرد دارد.

با پیشرفت و توصعه صنایع مختلف و تولیدات گسترده، یکی از الزامات در ارائه محصولات تولیدی در اغلب صنایع به بازار مصرف به جهت زیبایی، مصرف آسان، موارد بهداشتی، حمل و نقل و عرضه آسان بسته بندی محصول میباشد، که شرینک پک و استرچ پالت و در ظرفیت های بالاتر دستگاه اورلپ از ماشین آلات ضروری در امر بسته بندی محسوب میشوند.

شرکت پدیده مدر آریا با طراحی و ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی، از جمله شرینک پک، پالتایزر و دی پالتایزر توانسته سهم بسزایی در این زمینه به خود اختصاص دهد. با افتخار تمامی تولیدات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید ساخت ایران میباشد.

شرینک پک PM9055

دستگاه شرینک پک مدل PM9055 جهت شرینک و بسته بندی انواع بطری، شیشه، پت آب معدنی، انواع قوطی اسپری و … به صورت کاملا اتوماتیک به صورت مستقیم بر روی خط تولید مورد استفاده قرار میگیرد.

شرینک پک PM52

دستگاه شرینک پک مدل PM52 جهت شرینک و بسته بندی تمامی محصولاتی که قابلیت بسته بندی دارند مانند انواع جعبه و کارتن به صورت نیمه اتوماتیک و با ظرفیت 8 الی 12 بسته در دقیقه مورد استفاده قرار میگیرد.

شرینک پک PM53

دستگاه شرینک پک مدل PM53 جهت شرینک و بسته بندی تمامی محصولاتی که قابلیت بسته بندی دارند به صورت اتوماتیک و با ورودی چپ و راست با ظرفیت 10 الی 16 بسته در دقیقه مورد استفاده قرار میگیرد.

شرینک پک PM54

دستگاه شرینک پک مدل PM54 جهت شرینک و بسته بندی تمامی محصولاتی که دارای سینی و کفی هستند و خطوط کاشی و سرامیک به صورت کاملا اتوماتیک و به صورت مستقیم بر روی خط تولید قرار میگیرد.

شرینک پک PM50

دستگاه شرینک پک مدل PM50 جهت شرینک و بسته بندی تمامی محصولاتی مانند دیوار پوش، کفپوش و انواع رول های چرم و پاچه و … به صورت کاملا اتوماتیک و به صورت مستقیم بر روی خط تولید قرار میگیرد.

شرینک پک PM56T

دستگاه شرینک پک مدل PM56T جهت بسته بندی انواع تشک خواب در ابعاد و سایز های مختلف به صورت کاملا اتوماتیک با قابلیت برنامه ریزی جهت ابعاد و به صورت مستقیم بر روی خط تولید قرار میگیرد.